KlimaHome s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51171830
DIČ: 2120628521
IČ DPH: SK2120628521
Žihľavová 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žihľavová 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 14. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2017
Spisová značka: Sro/123890/B
Predmet podnikania (výber): Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Šagát od 14. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KlimaHome s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 49,9 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 362,3 tis. €.

362,3 tis. €
Tržby
49,9 tis. €
Zisk
362,3 tis. €
Celkové výnosy
331,6 tis. €
Aktíva
229,9 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,7 tis., 2022 6,3 tis., 2023 16,0 tis., 2024 62,5 tis., 2025 49,9 tis.202121,7 tis.20226,3 tis.202316,0 tis.202462,5 tis.202549,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 252,4 tis., 2022 182,2 tis., 2023 271,3 tis., 2024 314,7 tis., 2025 362,3 tis.2021252,4 tis.2022182,2 tis.2023271,3 tis.2024314,7 tis.2025362,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 362,3 tis. € 49,9 tis. €
2024 314,7 tis. € 62,5 tis. €
2023 271,3 tis. € 16,0 tis. €
2022 182,2 tis. € 6,3 tis. €
2021 252,4 tis. € 21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky54,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky142,2 tis. €
  • Finančné účty76,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov171,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,9 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky39,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KlimaHome s. r. o. v konkurze?

KlimaHome s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KlimaHome s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KlimaHome s. r. o. tržby 362,3 tis. €.

Je firma KlimaHome s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KlimaHome s. r. o. dosiahla zisk 49,9 tis. €.

Je KlimaHome s. r. o. platiteľom DPH?

KlimaHome s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KlimaHome s. r. o. sídli?

KlimaHome s. r. o. má sídlo na adrese Žihľavová 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026