MC VEVE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51170191
DIČ: 2120618247
Ľ. Štúra 86, Jablonica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Štúra 86, Jablonica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 20. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40958/T
Predmet podnikania (výber): Špecialista požiarnej ochrany; Bezpečnostný technik; Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/poži… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Černák od 20. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MC VEVE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 63 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 44,9 tis. €.

44,9 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
34,8 tis. €
Aktíva
15,8 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 −249, 2023 277, 2024 1,9 tis., 2025 3,1 tis.20212,9 tis.2022−249202327720241,9 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,7 tis., 2022 34,8 tis., 2023 34,9 tis., 2024 47,9 tis., 2025 44,9 tis.202130,7 tis.202234,8 tis.202334,9 tis.202447,9 tis.202544,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,9 tis. € 3,1 tis. €
2024 47,9 tis. € 1,9 tis. €
2023 34,9 tis. € 277 €
2022 34,8 tis. € -249 €
2021 30,7 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,8 tis. €
  • Záväzky19,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MC VEVE s.r.o. v konkurze?

MC VEVE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MC VEVE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MC VEVE s.r.o. tržby 44,9 tis. €.

Je firma MC VEVE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MC VEVE s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Kde firma MC VEVE s.r.o. sídli?

MC VEVE s.r.o. má sídlo na adrese Ľ. Štúra 86, Jablonica, 906 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026