ZUJU Stav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51167344
DIČ: 2120623494
IČ DPH: SK2120623494
Marxova 815, Kopčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Marxova 815, Kopčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 4. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41034/T
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Šarová od 4. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZUJU Stav, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 95 % na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 40,2 tis. €.

40,2 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
33,4 tis. €
Aktíva
19,3 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 327, 2022 2,0 tis., 2023 3,0 tis., 2024 3,5 tis., 2025 6,9 tis.202132720222,0 tis.20233,0 tis.20243,5 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,7 tis., 2022 42,6 tis., 2023 41,5 tis., 2024 34,0 tis., 2025 40,2 tis.202114,7 tis.202242,6 tis.202341,5 tis.202434,0 tis.202540,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,2 tis. € 6,9 tis. €
2024 34,0 tis. € 3,5 tis. €
2023 41,5 tis. € 3,0 tis. €
2022 42,6 tis. € 2,0 tis. €
2021 14,7 tis. € 327 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,3 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZUJU Stav, s.r.o. v konkurze?

ZUJU Stav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZUJU Stav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZUJU Stav, s.r.o. tržby 40,2 tis. €.

Je firma ZUJU Stav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZUJU Stav, s.r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je ZUJU Stav, s.r.o. platiteľom DPH?

ZUJU Stav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZUJU Stav, s.r.o. sídli?

ZUJU Stav, s.r.o. má sídlo na adrese Marxova 815, Kopčany, 908 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026