VIVA EVENTS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51154765
DIČ: 2120630391
IČ DPH: SK2120630391
Kľukatá 41, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kľukatá 41, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 21. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 3. 2018
Spisová značka: Sro/124036/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Adriana Kučerová od 14. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Matej Drlička od 23. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIVA EVENTS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 38,6 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
38,6 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
413,9 tis. €
Aktíva
365,1 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
7,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 124,8 tis., 2022 106,5 tis., 2023 129,5 tis., 2024 68,8 tis., 2025 38,6 tis.2021124,8 tis.2022106,5 tis.2023129,5 tis.202468,8 tis.202538,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 314,1 tis., 2022 445,3 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,0 mil., 2025 1,5 mil.2021314,1 tis.2022445,3 tis.20231,1 mil.20241,0 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 38,6 tis. €
2024 1,0 mil. € 68,8 tis. €
2023 1,1 mil. € 129,5 tis. €
2022 445,3 tis. € 106,5 tis. €
2021 314,1 tis. € 124,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,0 tis. €
  • Finančné účty134,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov321,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,6 tis. €
  • Rezervy856 €
  • Krátkodobé záväzky47,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIVA EVENTS, s.r.o. v konkurze?

VIVA EVENTS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIVA EVENTS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIVA EVENTS, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma VIVA EVENTS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIVA EVENTS, s.r.o. dosiahla zisk 38,6 tis. €.

Je VIVA EVENTS, s.r.o. platiteľom DPH?

VIVA EVENTS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIVA EVENTS, s.r.o. sídli?

VIVA EVENTS, s.r.o. má sídlo na adrese Kľukatá 41, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026