ProRentals, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51153912
DIČ: 2120615343
IČ DPH: SK2120615343
Mestská 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mestská 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 21. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/123383/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tatiana Valeková od 21. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ProRentals, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 8,5 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 30,0 tis. €.

30,0 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
85,4 tis. €
Celkové výnosy
558,0 tis. €
Aktíva
25,7 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
73,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 395, 2022 −2,3 tis., 2023 1,5 tis., 2024 5,7 tis., 2025 8,5 tis.20213952022−2,3 tis.20231,5 tis.20245,7 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,1 tis., 2022 153,1 tis., 2023 45,4 tis., 2024 69,3 tis., 2025 30,0 tis.202129,1 tis.2022153,1 tis.202345,4 tis.202469,3 tis.202530,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,0 tis. € 8,5 tis. €
2024 69,3 tis. € 5,7 tis. €
2023 45,4 tis. € 1,5 tis. €
2022 153,1 tis. € -2,3 tis. €
2021 29,1 tis. € 395 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok247,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok272,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky811 €
  • Finančné účty36,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku426 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky532,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ProRentals, s. r. o. v konkurze?

ProRentals, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ProRentals, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ProRentals, s. r. o. tržby 30,0 tis. €.

Je firma ProRentals, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ProRentals, s. r. o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je ProRentals, s. r. o. platiteľom DPH?

ProRentals, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ProRentals, s. r. o. sídli?

ProRentals, s. r. o. má sídlo na adrese Mestská 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026