pampam agency s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51134357
DIČ: 2120636342
IČ DPH: SK2120636342
Palárikova 3153/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palárikova 3153/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 16. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/123954/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Verejné obstarávanie; Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Kemp od 16. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť pampam agency s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 121 % na 37,9 tis. € a tržby jej narástli o 73 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
37,9 tis. €
Zisk
120,6 tis. €
Aktíva
116,0 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,9 tis., 2022 3,0 tis., 2023 2,6 tis., 2024 17,1 tis., 2025 37,9 tis.202113,9 tis.20223,0 tis.20232,6 tis.202417,1 tis.202537,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,8 tis., 2022 30,3 tis., 2023 19,9 tis., 2024 28,8 tis., 2025 49,9 tis.202197,8 tis.202230,3 tis.202319,9 tis.202428,8 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 37,9 tis. €
2024 28,8 tis. € 17,1 tis. €
2023 19,9 tis. € 2,6 tis. €
2022 30,3 tis. € 3,0 tis. €
2021 97,8 tis. € 13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie116,0 tis. €
  • Záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma pampam agency s.r.o. v konkurze?

pampam agency s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma pampam agency s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala pampam agency s.r.o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma pampam agency s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 pampam agency s.r.o. dosiahla zisk 37,9 tis. €.

Je pampam agency s.r.o. platiteľom DPH?

pampam agency s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma pampam agency s.r.o. sídli?

pampam agency s.r.o. má sídlo na adrese Palárikova 3153/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026