SafeFuture s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51122332
DIČ: 2120598777
IČ DPH: SK2120598777
Rebarborová 20160/17C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rebarborová 20160/17C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.04
Dátum vzniku: 28. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/122816/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Šimulčík od 28. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Zuzana Šimulčíková od 21. 7. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SafeFuture s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 174 % na 40,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 89,9 tis. €.

89,9 tis. €
Tržby
40,9 tis. €
Zisk
125,0 tis. €
Aktíva
111,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 5,2 tis., 2023 10,6 tis., 2024 14,9 tis., 2025 40,9 tis.20216,4 tis.20225,2 tis.202310,6 tis.202414,9 tis.202540,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,9 tis., 2022 78,0 tis., 2023 88,4 tis., 2024 88,1 tis., 2025 89,9 tis.202161,9 tis.202278,0 tis.202388,4 tis.202488,1 tis.202589,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,9 tis. € 40,9 tis. €
2024 88,1 tis. € 14,9 tis. €
2023 88,4 tis. € 10,6 tis. €
2022 78,0 tis. € 5,2 tis. €
2021 61,9 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,3 tis. €
  • Záväzky13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SafeFuture s. r. o. v konkurze?

SafeFuture s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SafeFuture s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SafeFuture s. r. o. tržby 89,9 tis. €.

Je firma SafeFuture s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SafeFuture s. r. o. dosiahla zisk 40,9 tis. €.

Je SafeFuture s. r. o. platiteľom DPH?

SafeFuture s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SafeFuture s. r. o. sídli?

SafeFuture s. r. o. má sídlo na adrese Rebarborová 20160/17C, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026