R.P. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51122065
DIČ: 2120605410
IČ DPH: SK2120605410
Jiráskova 6, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jiráskova 6, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 30. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 6. 2018
Spisová značka: Sro/40848/T
Predmet podnikania (výber): Poradenstvo v oblasti riadenia podnikov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Paulík od 30. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R.P. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 842 € a tržby jej klesli o 4 % na 241,9 tis. €.

241,9 tis. €
Tržby
842 €
Zisk
242,2 tis. €
Celkové výnosy
68,1 tis. €
Aktíva
1,6 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 652, 2022 −204, 2023 8,4 tis., 2024 2,3 tis., 2025 84220216522022−20420238,4 tis.20242,3 tis.2025842
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,2 tis., 2022 166,7 tis., 2023 172,6 tis., 2024 252,2 tis., 2025 241,9 tis.2021121,2 tis.2022166,7 tis.2023172,6 tis.2024252,2 tis.2025241,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 241,9 tis. € 842 €
2024 252,2 tis. € 2,3 tis. €
2023 172,6 tis. € 8,4 tis. €
2022 166,7 tis. € -204 €
2021 121,2 tis. € 652 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,3 tis. €
  • Finančné účty2,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie343 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie842 €
  • Dlhodobé záväzky322 €
  • Krátkodobé záväzky44,3 tis. €
  • Bankové úvery21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R.P. s.r.o. v konkurze?

R.P. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R.P. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R.P. s.r.o. tržby 241,9 tis. €.

Je firma R.P. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R.P. s.r.o. dosiahla zisk 842 €.

Je R.P. s.r.o. platiteľom DPH?

R.P. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R.P. s.r.o. sídli?

R.P. s.r.o. má sídlo na adrese Jiráskova 6, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026