BCI trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51118106
DIČ: 2120608391
IČ DPH: SK2120608391
Vajnorská 1358/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 1358/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 13. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2017
Spisová značka: Sro/123169/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Pokrývka od 13. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť BCI trade s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 71 % na 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Aktíva
218,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 34,7 tis., 2021 58,6 tis., 2022 35,2 tis., 2023 30,3 tis., 2024 8,9 tis.202034,7 tis.202158,6 tis.202235,2 tis.202330,3 tis.20248,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,4 mil., 2021 2,8 mil., 2022 4,0 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,0 mil.20201,4 mil.20212,8 mil.20224,0 mil.20232,9 mil.20243,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 3,0 mil. € 8,9 tis. €
2023 2,9 mil. € 30,3 tis. €
2022 4,0 mil. € 35,2 tis. €
2021 2,8 mil. € 58,6 tis. €
2020 1,4 mil. € 34,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie218,3 tis. €
  • Záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BCI trade s. r. o. v konkurze?

BCI trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BCI trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala BCI trade s. r. o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma BCI trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 BCI trade s. r. o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je BCI trade s. r. o. platiteľom DPH?

BCI trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BCI trade s. r. o. sídli?

BCI trade s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 1358/90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026