silné reči s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51117801
DIČ: 2120619072
IČ DPH: SK2120619072
Račianska 24L, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 24L, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 7. 10. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2023
Spisová značka: Sro/123026/B
Predmet podnikania (výber): Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Gordulič od 7. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť silné reči s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 101,3 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 803,7 tis. €.

803,7 tis. €
Tržby
101,3 tis. €
Zisk
811,3 tis. €
Celkové výnosy
761,7 tis. €
Aktíva
261,1 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
19,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 10,6 tis., 2023 31,8 tis., 2024 74,1 tis., 2025 101,3 tis.202124,0 tis.202210,6 tis.202331,8 tis.202474,1 tis.2025101,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,5 tis., 2022 41,1 tis., 2023 139,6 tis., 2024 952,7 tis., 2025 803,7 tis.202181,5 tis.202241,1 tis.2023139,6 tis.2024952,7 tis.2025803,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 803,7 tis. € 101,3 tis. €
2024 952,7 tis. € 74,1 tis. €
2023 139,6 tis. € 31,8 tis. €
2022 41,1 tis. € 10,6 tis. €
2021 81,5 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok452,4 tis. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky124,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,8 tis. €
  • Finančné účty81,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov154,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie101,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky117,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky87,4 tis. €
  • Bankové úvery295,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma silné reči s.r.o. v konkurze?

silné reči s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma silné reči s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala silné reči s.r.o. tržby 803,7 tis. €.

Je firma silné reči s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 silné reči s.r.o. dosiahla zisk 101,3 tis. €.

Je silné reči s.r.o. platiteľom DPH?

silné reči s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma silné reči s.r.o. sídli?

silné reči s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 24L, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026