WORK COMPANY EU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51117720
DIČ: 2120598898
IČ DPH: SK2120598898
Janka Kráľa 46/3, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Kráľa 46/3, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 27. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2018
Spisová značka: Sro/68632/L
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; výroba a hutnícke spracovanie kovov; Zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Krčmárik od 27. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WORK COMPANY EU, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 5,3 tis. € a tržby jej klesli o 69 % na 173,6 tis. €.

173,6 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
288,6 tis. €
Celkové výnosy
287,6 tis. €
Aktíva
190,0 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
23,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,7 tis., 2022 8,1 tis., 2023 7,9 tis., 2024 12,8 tis., 2025 5,3 tis.2021−1,7 tis.20228,1 tis.20237,9 tis.202412,8 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,8 tis., 2022 416,9 tis., 2023 491,0 tis., 2024 561,7 tis., 2025 173,6 tis.2021132,8 tis.2022416,9 tis.2023491,0 tis.2024561,7 tis.2025173,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 173,6 tis. € 5,3 tis. €
2024 561,7 tis. € 12,8 tis. €
2023 491,0 tis. € 7,9 tis. €
2022 416,9 tis. € 8,1 tis. €
2021 132,8 tis. € -1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok228,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,8 tis. €
  • Finančné účty47,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy157,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky80,2 tis. €
  • Bankové úvery17,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WORK COMPANY EU, s.r.o. v konkurze?

WORK COMPANY EU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WORK COMPANY EU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WORK COMPANY EU, s.r.o. tržby 173,6 tis. €.

Je firma WORK COMPANY EU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WORK COMPANY EU, s.r.o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je WORK COMPANY EU, s.r.o. platiteľom DPH?

WORK COMPANY EU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WORK COMPANY EU, s.r.o. sídli?

WORK COMPANY EU, s.r.o. má sídlo na adrese Janka Kráľa 46/3, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026