Vemed s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51108453
DIČ: 2120591407
Rovniankova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rovniankova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 14. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/122499/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Viera Vavrová od 14. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Peter Vavro od 14. 9. 2017
    konateľ
  • Roman Vavro od 14. 9. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vemed s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 109,1 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 211,1 tis. €.

211,1 tis. €
Tržby
109,1 tis. €
Zisk
127,0 tis. €
Aktíva
114,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,3 tis., 2022 73,0 tis., 2023 101,2 tis., 2024 110,8 tis., 2025 109,1 tis.202176,3 tis.202273,0 tis.2023101,2 tis.2024110,8 tis.2025109,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,1 tis., 2022 151,2 tis., 2023 188,1 tis., 2024 208,8 tis., 2025 211,1 tis.2021151,1 tis.2022151,2 tis.2023188,1 tis.2024208,8 tis.2025211,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 211,1 tis. € 109,1 tis. €
2024 208,8 tis. € 110,8 tis. €
2023 188,1 tis. € 101,2 tis. €
2022 151,2 tis. € 73,0 tis. €
2021 151,1 tis. € 76,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie114,6 tis. €
  • Záväzky12,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vemed s.r.o. v konkurze?

Vemed s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vemed s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vemed s.r.o. tržby 211,1 tis. €.

Je firma Vemed s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vemed s.r.o. dosiahla zisk 109,1 tis. €.

Kde firma Vemed s.r.o. sídli?

Vemed s.r.o. má sídlo na adrese Rovniankova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026