VAVROSTAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51096421
DIČ: 2120584708
IČ DPH: SK2120584708
Hlavná 355/109, Lazany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 355/109, Lazany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 7. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2021
Spisová značka: Sro/35248/R
Predmet podnikania (výber): Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Vavro od 7. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAVROSTAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 63 % na 12,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 114,9 tis. €.

114,9 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Strata
117,2 tis. €
Celkové výnosy
65,1 tis. €
Aktíva
19,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
23,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 1,3 tis., 2023 466, 2024 −7,4 tis., 2025 −12,1 tis.20211,9 tis.20221,3 tis.20234662024−7,4 tis.2025−12,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 77,1 tis., 2022 95,2 tis., 2023 131,3 tis., 2024 120,1 tis., 2025 114,9 tis.202177,1 tis.202295,2 tis.2023131,3 tis.2024120,1 tis.2025114,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 77,1 tis., 2022 95,2 tis., 2023 142,2 tis., 2024 120,5 tis., 2025 117,2 tis.202177,1 tis.202295,2 tis.2023142,2 tis.2024120,5 tis.2025117,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 337, 2022 224, 2023 402, 2024 960, 2025 96020213372022224202340220249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,9 tis. € -12,1 tis. €
2024 120,1 tis. € -7,4 tis. €
2023 131,3 tis. € 466 €
2022 95,2 tis. € 1,3 tis. €
2021 77,1 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,9 tis. €
  • Záväzky45,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAVROSTAV s.r.o. v konkurze?

VAVROSTAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAVROSTAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAVROSTAV s.r.o. tržby 114,9 tis. €.

Je firma VAVROSTAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAVROSTAV s.r.o. vykázala stratu 12,1 tis. €.

Je VAVROSTAV s.r.o. platiteľom DPH?

VAVROSTAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAVROSTAV s.r.o. sídli?

VAVROSTAV s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 355/109, Lazany, 972 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026