msemont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51093766
DIČ: 2120590890
IČ DPH: SK2120590890
Štefánikova 736, Veľké Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 736, Veľké Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 14. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/122482/B
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Opravy vyhradených technických zariadení elektrických; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Škopík od 14. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť msemont s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 754 € a tržby jej klesli o 46 % na 86,2 tis. €.

86,2 tis. €
Tržby
754 €
Strata
35,1 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 2,6 tis., 2023 1,6 tis., 2024 2,9 tis., 2025 −75420211,1 tis.20222,6 tis.20231,6 tis.20242,9 tis.2025−754
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,6 tis., 2022 128,8 tis., 2023 145,4 tis., 2024 159,7 tis., 2025 86,2 tis.2021166,6 tis.2022128,8 tis.2023145,4 tis.2024159,7 tis.202586,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,2 tis. € -754 €
2024 159,7 tis. € 2,9 tis. €
2023 145,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 128,8 tis. € 2,6 tis. €
2021 166,6 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma msemont s.r.o. v konkurze?

msemont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma msemont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala msemont s.r.o. tržby 86,2 tis. €.

Je firma msemont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 msemont s.r.o. vykázala stratu 754 €.

Je msemont s.r.o. platiteľom DPH?

msemont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma msemont s.r.o. sídli?

msemont s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 736, Veľké Leváre, 908 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026