PIFA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51089467
DIČ: 2120597072
IČ DPH: SK2120597072
Zlatovská 35, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zlatovská 35, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba papiera a papierových výrobkov 17.22
Dátum vzniku: 22. 9. 2017
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2017
Spisová značka: Sro/35303/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pietro De Santis od 22. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Fabrizio De Santis od 18. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PIFA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 14,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 62,6 tis. €.

62,6 tis. €
Tržby
14,6 tis. €
Zisk
62,6 tis. €
Celkové výnosy
420,2 tis. €
Aktíva
248,5 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
74,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 13,2 tis., 2023 9,5 tis., 2024 10,3 tis., 2025 14,6 tis.20211,9 tis.202213,2 tis.20239,5 tis.202410,3 tis.202514,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,1 tis., 2022 81,0 tis., 2023 72,1 tis., 2024 57,8 tis., 2025 62,6 tis.202152,1 tis.202281,0 tis.202372,1 tis.202457,8 tis.202562,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,6 tis. € 14,6 tis. €
2024 57,8 tis. € 10,3 tis. €
2023 72,1 tis. € 9,5 tis. €
2022 81,0 tis. € 13,2 tis. €
2021 52,1 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok40,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky144,8 tis. €
  • Finančné účty897 €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy180,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7 €
  • Krátkodobé záväzky171,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PIFA s.r.o. v konkurze?

PIFA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PIFA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PIFA s.r.o. tržby 62,6 tis. €.

Je firma PIFA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PIFA s.r.o. dosiahla zisk 14,6 tis. €.

Je PIFA s.r.o. platiteľom DPH?

PIFA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PIFA s.r.o. sídli?

PIFA s.r.o. má sídlo na adrese Zlatovská 35, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026