YARD PRO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51088746
DIČ: 2120598436
IČ DPH: SK2120598436
Lamačská cesta 69, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lamačská cesta 69, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 14. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2017
Spisová značka: Sro/122505/B
Predmet podnikania (výber): Upratovacie práce; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Germányi od 14. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Lukáš Marcinčák od 14. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YARD PRO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 41,6 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
41,6 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
594,6 tis. €
Aktíva
122,2 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 7,4 tis., 2023 8,5 tis., 2024 39,6 tis., 2025 41,6 tis.20214,4 tis.20227,4 tis.20238,5 tis.202439,6 tis.202541,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,6 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,3 mil.20211,2 mil.20221,9 mil.20231,6 mil.20242,6 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 41,6 tis. €
2024 2,6 mil. € 39,6 tis. €
2023 1,6 mil. € 8,5 tis. €
2022 1,9 mil. € 7,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok166,2 tis. €
  • Zásoby122,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky205,7 tis. €
  • Finančné účty93,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky353,7 tis. €
  • Bankové úvery95,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YARD PRO, s.r.o. v konkurze?

YARD PRO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YARD PRO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YARD PRO, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma YARD PRO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YARD PRO, s.r.o. dosiahla zisk 41,6 tis. €.

Je YARD PRO, s.r.o. platiteľom DPH?

YARD PRO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YARD PRO, s.r.o. sídli?

YARD PRO, s.r.o. má sídlo na adrese Lamačská cesta 69, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026