Future Group Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51086638
DIČ: 2120583443
IČ DPH: SK2120583443
Račianska 124, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 124, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2017
Spisová značka: Sro/122099/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Antero Asunmaa od 13. 11. 2017
    konateľ
  • Antti Asunmaa od 14. 11. 2024
    konateľ
  • Future Group Oy od 22. 10. 2021
    spoločník
  • Ing. Michal Láznička od 12. 12. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Future Group Slovakia s. r. o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 125,1 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 961,2 tis. €.

961,2 tis. €
Tržby
125,1 tis. €
Strata
965,4 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
35,7 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
82,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 420,6 tis., 2023 555,4 tis., 2024 474,8 tis., 2025 154,8 tis., 2026 −125,1 tis.2022420,6 tis.2023555,4 tis.2024474,8 tis.2025154,8 tis.2026−125,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 2,5 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,2 mil., 2026 961,2 tis.20222,5 mil.20231,8 mil.20241,6 mil.20251,2 mil.2026961,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,2 mil., 2026 965,4 tis.2022–2023–2024–20251,2 mil.2026965,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 41,7 tis., 2026 02022–2023–2024–202541,7 tis.20260
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 961,2 tis. € -125,1 tis. €
2025 1,2 mil. € 154,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 474,8 tis. €
2023 1,8 mil. € 555,4 tis. €
2022 2,5 mil. € 420,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky204,8 tis. €
  • Finančné účty137,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov154,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-125,1 tis. €
  • Rezervy23,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Future Group Slovakia s. r. o. v konkurze?

Future Group Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Future Group Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Future Group Slovakia s. r. o. tržby 961,2 tis. €.

Je firma Future Group Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Future Group Slovakia s. r. o. vykázala stratu 125,1 tis. €.

Je Future Group Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Future Group Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Future Group Slovakia s. r. o. sídli?

Future Group Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 124, Bratislava - mestská časť Rača, 831 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026