STAVPORT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51073897
DIČ: 2120587348
IČ DPH: SK2120587348
Na Križovatkách 27A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Križovatkách 27A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 8. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2024
Spisová značka: Sro/122360/B
Predmet podnikania (výber): Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Cservák od 2. 6. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVPORT s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 77 % na 99,2 tis. €.

99,2 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
35,6 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 −1,3 tis., 2023 2,1 tis., 2024 6,4 tis., 2025 8,4 tis.202116,3 tis.2022−1,3 tis.20232,1 tis.20246,4 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,5 tis., 2022 7,8 tis., 2023 23,5 tis., 2024 56,0 tis., 2025 99,2 tis.202125,5 tis.20227,8 tis.202323,5 tis.202456,0 tis.202599,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,2 tis. € 8,4 tis. €
2024 56,0 tis. € 6,4 tis. €
2023 23,5 tis. € 2,1 tis. €
2022 7,8 tis. € -1,3 tis. €
2021 25,5 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,9 tis. €
  • Záväzky13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVPORT s. r. o. v konkurze?

STAVPORT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVPORT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVPORT s. r. o. tržby 99,2 tis. €.

Je firma STAVPORT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVPORT s. r. o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je STAVPORT s. r. o. platiteľom DPH?

STAVPORT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVPORT s. r. o. sídli?

STAVPORT s. r. o. má sídlo na adrese Na Križovatkách 27A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026