Archers s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51073463
DIČ: 2120588580
Edelényska 1991/44, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Edelényska 1991/44, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 8. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/42250/V
Predmet podnikania (výber): Špecialista požiarnej ochrany; Technik požiarnej ochrany; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Veronika Luca od 2. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Archers s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 258 % na 14,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 48,2 tis. €.

48,2 tis. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
45,2 tis. €
Aktíva
39,3 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 109, 2022 1,7 tis., 2023 1,1 tis., 2024 3,9 tis., 2025 14,0 tis.202110920221,7 tis.20231,1 tis.20243,9 tis.202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,1 tis., 2022 27,2 tis., 2023 32,0 tis., 2024 49,7 tis., 2025 48,2 tis.20217,1 tis.202227,2 tis.202332,0 tis.202449,7 tis.202548,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,2 tis. € 14,0 tis. €
2024 49,7 tis. € 3,9 tis. €
2023 32,0 tis. € 1,1 tis. €
2022 27,2 tis. € 1,7 tis. €
2021 7,1 tis. € 109 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,3 tis. €
  • Záväzky5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Archers s.r.o. v konkurze?

Archers s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Archers s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Archers s.r.o. tržby 48,2 tis. €.

Je firma Archers s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Archers s.r.o. dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Kde firma Archers s.r.o. sídli?

Archers s.r.o. má sídlo na adrese Edelényska 1991/44, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026