TL&TT.EU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51072629
DIČ: 2120592298
IČ DPH: SK2120592298
Nobelova 13910/12F, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nobelova 13910/12F, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 5. 9. 2017
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2022
Spisová značka: Sro/122268/B
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace so skrášľovaním tela; čistiace a upratovacie služby; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Thao Nguyen od 27. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Thi Pham od 27. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TL&TT.EU, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 267,6 tis. €.

267,6 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
271,6 tis. €
Celkové výnosy
61,7 tis. €
Aktíva
30,1 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
24,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,1 tis., 2022 16,9 tis., 2023 779, 2024 3,7 tis., 2025 3,8 tis.2021−8,1 tis.202216,9 tis.202377920243,7 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,6 tis., 2022 231,6 tis., 2023 402,1 tis., 2024 359,8 tis., 2025 267,6 tis.202113,6 tis.2022231,6 tis.2023402,1 tis.2024359,8 tis.2025267,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 13,6 tis., 2022 266,2 tis., 2023 403,1 tis., 2024 366,9 tis., 2025 271,6 tis.202113,6 tis.2022266,2 tis.2023403,1 tis.2024366,9 tis.2025271,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 4,5 tis., 2023 370, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.2021020224,5 tis.202337020241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 267,6 tis. € 3,8 tis. €
2024 359,8 tis. € 3,7 tis. €
2023 402,1 tis. € 779 €
2022 231,6 tis. € 16,9 tis. €
2021 13,6 tis. € -8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Zásoby5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,4 tis. €
  • Finančné účty46,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,6 tis. €
  • Bankové úvery18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TL&TT.EU, s.r.o. v konkurze?

TL&TT.EU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TL&TT.EU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TL&TT.EU, s.r.o. tržby 267,6 tis. €.

Je firma TL&TT.EU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TL&TT.EU, s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je TL&TT.EU, s.r.o. platiteľom DPH?

TL&TT.EU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TL&TT.EU, s.r.o. sídli?

TL&TT.EU, s.r.o. má sídlo na adrese Nobelova 13910/12F, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026