MASIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51062551
DIČ: 2120576315
IČ DPH: SK2120576315
Rezavková 922/15D, Hamuliakovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rezavková 922/15D, Hamuliakovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.20
Dátum vzniku: 19. 8. 2017
Základné imanie: 35,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/148134/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Simona Feriancová od 19. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MASIA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 113,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
113,5 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
255,5 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
6,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,5 tis., 2022 65,1 tis., 2023 68,4 tis., 2024 102,0 tis., 2025 113,5 tis.202147,5 tis.202265,1 tis.202368,4 tis.2024102,0 tis.2025113,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,2 tis., 2022 608,1 tis., 2023 2,0 mil., 2024 2,5 mil., 2025 2,7 mil.2021208,2 tis.2022608,1 tis.20232,0 mil.20242,5 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 113,5 tis. €
2024 2,5 mil. € 102,0 tis. €
2023 2,0 mil. € 68,4 tis. €
2022 608,1 tis. € 65,1 tis. €
2021 208,2 tis. € 47,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok649,2 tis. €
  • Zásoby25,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky384,3 tis. €
  • Finančné účty237 €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky277,2 tis. €
  • Bankové úvery470,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MASIA, s. r. o. v konkurze?

MASIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MASIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MASIA, s. r. o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma MASIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MASIA, s. r. o. dosiahla zisk 113,5 tis. €.

Je MASIA, s. r. o. platiteľom DPH?

MASIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MASIA, s. r. o. sídli?

MASIA, s. r. o. má sídlo na adrese Rezavková 922/15D, Hamuliakovo, 900 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026