Multivac packaging Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51061368
DIČ: 2120574797
IČ DPH: SK2120574797
Račianska 153/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 153/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 22. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/121990/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Kľučár od 22. 8. 2017
    konateľ
  • Multivac Export AG od 18. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Multivac packaging Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 610,9 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 9,2 mil. €.

9,2 mil. €
Tržby
610,9 tis. €
Zisk
9,3 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
21,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 888,5 tis., 2022 342,4 tis., 2023 180,6 tis., 2024 619,2 tis., 2025 610,9 tis.2021888,5 tis.2022342,4 tis.2023180,6 tis.2024619,2 tis.2025610,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,2 mil., 2022 3,4 mil., 2023 4,7 mil., 2024 6,9 mil., 2025 9,2 mil.20216,2 mil.20223,4 mil.20234,7 mil.20246,9 mil.20259,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,2 mil. € 610,9 tis. €
2024 6,9 mil. € 619,2 tis. €
2023 4,7 mil. € 180,6 tis. €
2022 3,4 mil. € 342,4 tis. €
2021 6,2 mil. € 888,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok272,0 tis. €
  • Zásoby362,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty187,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov973,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie610,9 tis. €
  • Rezervy285,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky872 €
  • Krátkodobé záväzky947,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Multivac packaging Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Multivac packaging Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Multivac packaging Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Multivac packaging Slovakia, s.r.o. tržby 9,2 mil. €.

Je firma Multivac packaging Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Multivac packaging Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 610,9 tis. €.

Je Multivac packaging Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Multivac packaging Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Multivac packaging Slovakia, s.r.o. sídli?

Multivac packaging Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 153/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026