Level 328 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51059568
DIČ: 2120578284
IČ DPH: SK2120578284
Podjavorínskej 2004/2, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podjavorínskej 2004/2, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 24. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2022
Spisová značka: Sro/43976/N
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Sedláček od 7. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Level 328 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 307,5 tis. €.

307,5 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
307,5 tis. €
Celkové výnosy
28,3 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
15,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 0, 2023 756, 2024 150, 2025 6,3 tis.20219,9 tis.202202023756202415020256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,8 tis., 2022 0, 2023 177,0 tis., 2024 247,8 tis., 2025 307,5 tis.202139,8 tis.202202023177,0 tis.2024247,8 tis.2025307,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 307,5 tis.2021–202202023–2024–2025307,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 02021–202202023–2024–20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 307,5 tis. € 6,3 tis. €
2024 247,8 tis. € 150 €
2023 177,0 tis. € 756 €
2022 0 € 0 €
2021 39,8 tis. € 9,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Finančné účty14,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Level 328 s.r.o. v konkurze?

Level 328 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Level 328 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Level 328 s.r.o. tržby 307,5 tis. €.

Je firma Level 328 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Level 328 s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je Level 328 s.r.o. platiteľom DPH?

Level 328 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Level 328 s.r.o. sídli?

Level 328 s.r.o. má sídlo na adrese Podjavorínskej 2004/2, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026