BpV Construction, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51049147
DIČ: 2120583377
IČ DPH: SK2120583377
Tri vody II. 1510/45, Malinovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tri vody II. 1510/45, Malinovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 8. 2017
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/121901/B
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Breyer od 9. 12. 2022
    konateľ
  • Ing. Markus Breyer od 17. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Martina Mošková od 17. 8. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BpV Construction, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 38,6 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
38,6 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
537,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
4,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,6 tis., 2022 87,5 tis., 2023 1,5 tis., 2024 1,6 tis., 2025 38,6 tis.202170,6 tis.202287,5 tis.20231,5 tis.20241,6 tis.202538,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,7 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,2 mil., 2025 4,3 mil.20213,3 mil.20224,7 mil.20233,2 mil.20243,2 mil.20254,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,3 mil. € 38,6 tis. €
2024 3,2 mil. € 1,6 tis. €
2023 3,2 mil. € 1,5 tis. €
2022 4,7 mil. € 87,5 tis. €
2021 3,3 mil. € 70,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok427,3 tis. €
  • Zásoby761,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky565,1 tis. €
  • Finančné účty4,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie208 €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy150,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov249,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky111 €
  • Krátkodobé záväzky860,9 tis. €
  • Bankové úvery359,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BpV Construction, s. r. o. v konkurze?

BpV Construction, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BpV Construction, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BpV Construction, s. r. o. tržby 4,3 mil. €.

Je firma BpV Construction, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BpV Construction, s. r. o. dosiahla zisk 38,6 tis. €.

Je BpV Construction, s. r. o. platiteľom DPH?

BpV Construction, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BpV Construction, s. r. o. sídli?

BpV Construction, s. r. o. má sídlo na adrese Tri vody II. 1510/45, Malinovo, 900 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026