LumaCorp, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51046725
DIČ: 2120580506
A. H. Škultétyho 351/56, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. H. Škultétyho 351/56, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 25. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32557/S
Predmet podnikania (výber): chov vybraných druhov zvierat; poradenská a konzultačná činnosť v poľnohospodárstve; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboš Cudziš od 25. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť LumaCorp, s.r.o. v roku 2022 sa prepadla zo zisku do straty 55,5 tis. € a tržby jej narástli o 155 % na 280,6 tis. €.

280,6 tis. €
Tržby
55,5 tis. €
Strata
233,2 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 −4,3 tis., 2019 9,8 tis., 2020 1,6 tis., 2021 6,6 tis., 2022 −55,5 tis.2018−4,3 tis.20199,8 tis.20201,6 tis.20216,6 tis.2022−55,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 1,3 tis., 2019 31,1 tis., 2020 55,8 tis., 2021 109,9 tis., 2022 280,6 tis.20181,3 tis.201931,1 tis.202055,8 tis.2021109,9 tis.2022280,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 280,6 tis. € -55,5 tis. €
2021 109,9 tis. € 6,6 tis. €
2020 55,8 tis. € 1,6 tis. €
2019 31,1 tis. € 9,8 tis. €
2018 1,3 tis. € -4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky223,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LumaCorp, s.r.o. v konkurze?

LumaCorp, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LumaCorp, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala LumaCorp, s.r.o. tržby 280,6 tis. €.

Je firma LumaCorp, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 LumaCorp, s.r.o. vykázala stratu 55,5 tis. €.

Kde firma LumaCorp, s.r.o. sídli?

LumaCorp, s.r.o. má sídlo na adrese A. H. Škultétyho 351/56, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026