tankit s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51041847
DIČ: 2120576469
IČ DPH: SK2120576469
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 16. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2023
Spisová značka: Sro/121877/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Tanko od 16. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Tibor Tanko od 16. 8. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť tankit s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 165 % na 36,6 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 94,7 tis. €.

94,7 tis. €
Tržby
36,6 tis. €
Zisk
140,8 tis. €
Aktíva
111,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 16,3 tis., 2023 34,6 tis., 2024 13,8 tis., 2025 36,6 tis.20211,3 tis.202216,3 tis.202334,6 tis.202413,8 tis.202536,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,8 tis., 2022 85,1 tis., 2023 115,9 tis., 2024 72,8 tis., 2025 94,7 tis.202118,8 tis.202285,1 tis.2023115,9 tis.202472,8 tis.202594,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,7 tis. € 36,6 tis. €
2024 72,8 tis. € 13,8 tis. €
2023 115,9 tis. € 34,6 tis. €
2022 85,1 tis. € 16,3 tis. €
2021 18,8 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,2 tis. €
  • Záväzky29,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma tankit s.r.o. v konkurze?

tankit s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma tankit s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala tankit s.r.o. tržby 94,7 tis. €.

Je firma tankit s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 tankit s.r.o. dosiahla zisk 36,6 tis. €.

Je tankit s.r.o. platiteľom DPH?

tankit s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma tankit s.r.o. sídli?

tankit s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026