DiaSis s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51034948
DIČ: 2120589262
IČ DPH: SK2120589262
Jurkovičova 7477/3, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jurkovičova 7477/3, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2018
Spisová značka: Sro/122047/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anton Komara od 24. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DiaSis s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 145 % na 476,9 tis. €.

476,9 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
478,1 tis. €
Celkové výnosy
593,8 tis. €
Aktíva
126,7 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
6,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,5 tis., 2022 24,5 tis., 2023 −12,8 tis., 2024 5,5 tis., 2025 6,6 tis.202123,5 tis.202224,5 tis.2023−12,8 tis.20245,5 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,8 tis., 2022 506,1 tis., 2023 0, 2024 195,0 tis., 2025 476,9 tis.2021268,8 tis.2022506,1 tis.202302024195,0 tis.2025476,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 476,9 tis. € 6,6 tis. €
2024 195,0 tis. € 5,5 tis. €
2023 0 € -12,8 tis. €
2022 506,1 tis. € 24,5 tis. €
2021 268,8 tis. € 23,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,0 tis. €
  • Zásoby439,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky504 €
  • Finančné účty148,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie126,7 tis. €
  • Záväzky467,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DiaSis s.r.o. v konkurze?

DiaSis s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DiaSis s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DiaSis s.r.o. tržby 476,9 tis. €.

Je firma DiaSis s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DiaSis s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je DiaSis s.r.o. platiteľom DPH?

DiaSis s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DiaSis s.r.o. sídli?

DiaSis s.r.o. má sídlo na adrese Jurkovičova 7477/3, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026