CRM Solutions s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ing. Michal Roman od 18. 8. 2017konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť CRM Solutions s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 50,4 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 50,4 tis. € | 9,7 tis. € |
| 2024 | 46,4 tis. € | 11,0 tis. € |
| 2023 | 47,8 tis. € | 671 € |
| 2022 | 40,5 tis. € | 4,1 tis. € |
| 2021 | 38,8 tis. € | 8,3 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Pasíva
- Vlastné imanie86,9 tis. €
- Záväzky4,0 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma CRM Solutions s.r.o. v konkurze?
CRM Solutions s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma CRM Solutions s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CRM Solutions s.r.o. tržby 50,4 tis. €.
Je firma CRM Solutions s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CRM Solutions s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.
Je CRM Solutions s.r.o. platiteľom DPH?
CRM Solutions s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma CRM Solutions s.r.o. sídli?
CRM Solutions s.r.o. má sídlo na adrese Rajčianska 5085/12, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026