Istia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51019051
DIČ: 2120574346
IČ DPH: SK2120574346
Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 8. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 6. 2021
Spisová značka: Sro/121698/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo prevádzkovateľom iných živností (veľko…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Zemanová od 11. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Istia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 22,5 tis. € a tržby jej narástli o 49 % na 200,8 tis. €.

200,8 tis. €
Tržby
22,5 tis. €
Zisk
158,3 tis. €
Aktíva
81,1 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,9 tis., 2022 9,7 tis., 2023 11,2 tis., 2024 14,7 tis., 2025 22,5 tis.2021−35,9 tis.20229,7 tis.202311,2 tis.202414,7 tis.202522,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,9 tis., 2022 278,2 tis., 2023 335,1 tis., 2024 134,9 tis., 2025 200,8 tis.202176,9 tis.2022278,2 tis.2023335,1 tis.2024134,9 tis.2025200,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 200,8 tis. € 22,5 tis. €
2024 134,9 tis. € 14,7 tis. €
2023 335,1 tis. € 11,2 tis. €
2022 278,2 tis. € 9,7 tis. €
2021 76,9 tis. € -35,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie81,1 tis. €
  • Záväzky77,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Istia s.r.o. v konkurze?

Istia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Istia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Istia s.r.o. tržby 200,8 tis. €.

Je firma Istia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Istia s.r.o. dosiahla zisk 22,5 tis. €.

Je Istia s.r.o. platiteľom DPH?

Istia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Istia s.r.o. sídli?

Istia s.r.o. má sídlo na adrese Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026