DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51018462
DIČ: 2120571717
IČ DPH: SK2120571717
Stavbárska 34, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stavbárska 34, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 3. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/121623/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eliška Chmúrová od 26. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 282 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 92,5 tis. €.

92,5 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
63,1 tis. €
Aktíva
15,7 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 136, 2022 330, 2023 85, 2024 1,6 tis., 2025 6,3 tis.2021136202233020238520241,6 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,2 tis., 2022 54,3 tis., 2023 74,6 tis., 2024 85,3 tis., 2025 92,5 tis.202156,2 tis.202254,3 tis.202374,6 tis.202485,3 tis.202592,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,5 tis. € 6,3 tis. €
2024 85,3 tis. € 1,6 tis. €
2023 74,6 tis. € 85 €
2022 54,3 tis. € 330 €
2021 56,2 tis. € 136 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,7 tis. €
  • Záväzky47,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. v konkurze?

DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. tržby 92,5 tis. €.

Je firma DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. platiteľom DPH?

DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. sídli?

DESIGN4U & IT SOLUTIONS s. r. o. má sídlo na adrese Stavbárska 34, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026