BLO-FARM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51015897
DIČ: 2120570320
IČ DPH: SK2120570320
Haniska 136, Haniska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haniska 136, Haniska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 28. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/42011/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Chov vybraných druhov zvierat; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Oravec od 28. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Mária Oravcová od 28. 7. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BLO-FARM s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 106,6 tis. €.

106,6 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
185,3 tis. €
Celkové výnosy
232,5 tis. €
Aktíva
24,0 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
−23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −713, 2022 2,1 tis., 2023 2,2 tis., 2024 8,9 tis., 2025 7,3 tis.2021−71320222,1 tis.20232,2 tis.20248,9 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,9 tis., 2022 111,9 tis., 2023 156,2 tis., 2024 210,0 tis., 2025 106,6 tis.202149,9 tis.2022111,9 tis.2023156,2 tis.2024210,0 tis.2025106,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,6 tis. € 7,3 tis. €
2024 210,0 tis. € 8,9 tis. €
2023 156,2 tis. € 2,2 tis. €
2022 111,9 tis. € 2,1 tis. €
2021 49,9 tis. € -713 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok129,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky91,7 tis. €
  • Finančné účty11,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky51,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky145,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BLO-FARM s. r. o. v konkurze?

BLO-FARM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BLO-FARM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BLO-FARM s. r. o. tržby 106,6 tis. €.

Je firma BLO-FARM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BLO-FARM s. r. o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je BLO-FARM s. r. o. platiteľom DPH?

BLO-FARM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BLO-FARM s. r. o. sídli?

BLO-FARM s. r. o. má sídlo na adrese Haniska 136, Haniska, 044 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026