Please SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51015005
DIČ: 2120560266
IČ DPH: SK2120560266
Kalinčiakova 6027/11, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 6027/11, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.32
Dátum vzniku: 22. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/32397/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Zemlan od 22. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Please SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 899 € a tržby jej klesli o 25 % na 79,4 tis. €.

79,4 tis. €
Tržby
899 €
Zisk
121,2 tis. €
Aktíva
-4,3 tis. €
Vlastné imanie
104 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 2,4 tis., 2023 1,7 tis., 2024 −14,4 tis., 2025 89920212,2 tis.20222,4 tis.20231,7 tis.2024−14,4 tis.2025899
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,2 tis., 2022 79,7 tis., 2023 88,4 tis., 2024 105,5 tis., 2025 79,4 tis.202192,2 tis.202279,7 tis.202388,4 tis.2024105,5 tis.202579,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,4 tis. € 899 €
2024 105,5 tis. € -14,4 tis. €
2023 88,4 tis. € 1,7 tis. €
2022 79,7 tis. € 2,4 tis. €
2021 92,2 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-4,3 tis. €
  • Záväzky125,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Please SK s. r. o. v konkurze?

Please SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Please SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Please SK s. r. o. tržby 79,4 tis. €.

Je firma Please SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Please SK s. r. o. dosiahla zisk 899 €.

Je Please SK s. r. o. platiteľom DPH?

Please SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Please SK s. r. o. sídli?

Please SK s. r. o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 6027/11, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026