HASTAVING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50997785
DIČ: 2120580209
IČ DPH: SK2120580209
Jána Šimka 4708/9A, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Šimka 4708/9A, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 10. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 2017
Spisová značka: Sro/68358/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Halko od 10. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HASTAVING, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 64 % na 30,2 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
30,2 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
367,9 tis. €
Aktíva
226,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
7,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,8 tis., 2022 20,4 tis., 2023 31,2 tis., 2024 18,5 tis., 2025 30,2 tis.202155,8 tis.202220,4 tis.202331,2 tis.202418,5 tis.202530,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,7 mil.20211,2 mil.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,1 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 30,2 tis. €
2024 1,1 mil. € 18,5 tis. €
2023 1,3 mil. € 31,2 tis. €
2022 1,2 mil. € 20,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 55,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,1 tis. €
  • Zásoby44 €
  • Krátkodobé pohľadávky98,5 tis. €
  • Finančné účty223,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky81,1 tis. €
  • Bankové úvery57,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HASTAVING, s.r.o. v konkurze?

HASTAVING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HASTAVING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HASTAVING, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma HASTAVING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HASTAVING, s.r.o. dosiahla zisk 30,2 tis. €.

Je HASTAVING, s.r.o. platiteľom DPH?

HASTAVING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HASTAVING, s.r.o. sídli?

HASTAVING, s.r.o. má sídlo na adrese Jána Šimka 4708/9A, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026