Tinker Slovensko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50995812
DIČ: 2120555701
Jasovská 1743/5, Košice - mestská časť Pereš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jasovská 1743/5, Košice - mestská časť Pereš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 18. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41920/V
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Patrik Orolin od 18. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Róbert Kovalčík od 18. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tinker Slovensko, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 15,4 tis. € a tržby jej narástli na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
45,9 tis. €
Aktíva
21,2 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 28,9 tis., 2023 60,0 tis., 2024 −1,9 tis., 2025 15,4 tis.20210202228,9 tis.202360,0 tis.2024−1,9 tis.202515,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 49,6 tis., 2023 188,1 tis., 2024 523, 2025 47,9 tis.2021–202249,6 tis.2023188,1 tis.2024523202547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € 15,4 tis. €
2024 523 € -1,9 tis. €
2023 188,1 tis. € 60,0 tis. €
2022 49,6 tis. € 28,9 tis. €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,2 tis. €
  • Záväzky24,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tinker Slovensko, s.r.o. v konkurze?

Tinker Slovensko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tinker Slovensko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tinker Slovensko, s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma Tinker Slovensko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tinker Slovensko, s.r.o. dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Kde firma Tinker Slovensko, s.r.o. sídli?

Tinker Slovensko, s.r.o. má sídlo na adrese Jasovská 1743/5, Košice - mestská časť Pereš, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026