CFC Pharmaceuticals, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50995286
DIČ: 2120556713
IČ DPH: SK2120556713
Železničiarska 7, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska 7, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 20. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/32388/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Čtvrtníček od 20. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Zuzana Čtvrtníčková od 6. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CFC Pharmaceuticals, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 46 % na 5,3 tis. € a tržby jej narástli o 146 % na 457,0 tis. €.

457,0 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
457,9 tis. €
Celkové výnosy
108,6 tis. €
Aktíva
12,8 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
5,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 2,9 tis., 2023 186, 2024 3,6 tis., 2025 5,3 tis.20216,0 tis.20222,9 tis.202318620243,6 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 699,1 tis., 2022 696,8 tis., 2023 235,2 tis., 2024 185,6 tis., 2025 457,0 tis.2021699,1 tis.2022696,8 tis.2023235,2 tis.2024185,6 tis.2025457,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 457,0 tis. € 5,3 tis. €
2024 185,6 tis. € 3,6 tis. €
2023 235,2 tis. € 186 €
2022 696,8 tis. € 2,9 tis. €
2021 699,1 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok66,8 tis. €
  • Zásoby21,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-6,2 tis. €
  • Bankové úvery85,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CFC Pharmaceuticals, s.r.o. v konkurze?

CFC Pharmaceuticals, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CFC Pharmaceuticals, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CFC Pharmaceuticals, s.r.o. tržby 457,0 tis. €.

Je firma CFC Pharmaceuticals, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CFC Pharmaceuticals, s.r.o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je CFC Pharmaceuticals, s.r.o. platiteľom DPH?

CFC Pharmaceuticals, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CFC Pharmaceuticals, s.r.o. sídli?

CFC Pharmaceuticals, s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska 7, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026