DM Build s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50992309
DIČ: 2120558990
IČ DPH: SK2120558990
Na Troskách 3, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Troskách 3, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 19. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/32380/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Finančný lízing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Mlynárik od 28. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DM Build s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 13,2 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 564,2 tis. €.

564,2 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
595,4 tis. €
Celkové výnosy
504,1 tis. €
Aktíva
50,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 3,8 tis., 2023 4,1 tis., 2024 597, 2025 13,2 tis.20212,4 tis.20223,8 tis.20234,1 tis.2024597202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 700,5 tis., 2022 635,2 tis., 2023 496,8 tis., 2024 416,8 tis., 2025 564,2 tis.2021700,5 tis.2022635,2 tis.2023496,8 tis.2024416,8 tis.2025564,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 564,2 tis. € 13,2 tis. €
2024 416,8 tis. € 597 €
2023 496,8 tis. € 4,1 tis. €
2022 635,2 tis. € 3,8 tis. €
2021 700,5 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok100,6 tis. €
  • Zásoby14,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky310,0 tis. €
  • Finančné účty64,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky391,2 tis. €
  • Bankové úvery8,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DM Build s.r.o. v konkurze?

DM Build s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DM Build s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DM Build s.r.o. tržby 564,2 tis. €.

Je firma DM Build s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DM Build s.r.o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je DM Build s.r.o. platiteľom DPH?

DM Build s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DM Build s.r.o. sídli?

DM Build s.r.o. má sídlo na adrese Na Troskách 3, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026