Atelsys, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50983806
DIČ: 2120550751
IČ DPH: SK2120550751
Limbová 3057/16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Limbová 3057/16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 5. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 2017
Spisová značka: Sro/68127/L
Predmet podnikania (výber): Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických Opravy vyhradených technických zar…; Výkon činnosti stavbyvedúceho; Výkon činnosti stavebného dozoru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Gáborík od 5. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Atelsys, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 51 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 535,5 tis. €.

535,5 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
538,4 tis. €
Celkové výnosy
205,4 tis. €
Aktíva
23,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
20,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 579, 2022 −1,8 tis., 2023 2,8 tis., 2024 1,7 tis., 2025 2,6 tis.20215792022−1,8 tis.20232,8 tis.20241,7 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 449,0 tis., 2022 205,7 tis., 2023 219,4 tis., 2024 505,3 tis., 2025 535,5 tis.2021449,0 tis.2022205,7 tis.2023219,4 tis.2024505,3 tis.2025535,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 535,5 tis. € 2,6 tis. €
2024 505,3 tis. € 1,7 tis. €
2023 219,4 tis. € 2,8 tis. €
2022 205,7 tis. € -1,8 tis. €
2021 449,0 tis. € 579 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,5 tis. €
  • Zásoby40,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85,1 tis. €
  • Finančné účty39,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Atelsys, s.r.o. v konkurze?

Atelsys, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Atelsys, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Atelsys, s.r.o. tržby 535,5 tis. €.

Je firma Atelsys, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Atelsys, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je Atelsys, s.r.o. platiteľom DPH?

Atelsys, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Atelsys, s.r.o. sídli?

Atelsys, s.r.o. má sídlo na adrese Limbová 3057/16, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026