ViaSlovakia plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50981030
DIČ: 2120554205
IČ DPH: SK2120554205
1. Mája 697/26, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. Mája 697/26, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 11. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/68163/L
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prevádzkovanie cestovnej agentúry; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Robert Kossuth od 11. 7. 2017
    konateľspoločník
  • ViaSlovakia travel, s. r. o. od 11. 7. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ViaSlovakia plus, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 5,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 48,1 tis. €.

48,1 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Zisk
49,5 tis. €
Aktíva
11,1 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,5 tis., 2022 9,2 tis., 2023 5,6 tis., 2024 7,0 tis., 2025 5,6 tis.2021−16,5 tis.20229,2 tis.20235,6 tis.20247,0 tis.20255,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 932, 2022 45,7 tis., 2023 45,8 tis., 2024 48,6 tis., 2025 48,1 tis.2021932202245,7 tis.202345,8 tis.202448,6 tis.202548,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,1 tis. € 5,6 tis. €
2024 48,6 tis. € 7,0 tis. €
2023 45,8 tis. € 5,6 tis. €
2022 45,7 tis. € 9,2 tis. €
2021 932 € -16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,1 tis. €
  • Záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ViaSlovakia plus, s.r.o. v konkurze?

ViaSlovakia plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ViaSlovakia plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ViaSlovakia plus, s.r.o. tržby 48,1 tis. €.

Je firma ViaSlovakia plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ViaSlovakia plus, s.r.o. dosiahla zisk 5,6 tis. €.

Je ViaSlovakia plus, s.r.o. platiteľom DPH?

ViaSlovakia plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ViaSlovakia plus, s.r.o. sídli?

ViaSlovakia plus, s.r.o. má sídlo na adrese 1. Mája 697/26, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026