A.M.R, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50968238
DIČ: 2120553809
Jankolova 1549/2, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jankolova 1549/2, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.13
Dátum vzniku: 1. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/120911/B
Predmet podnikania (výber): Masérske služby; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Andrea Chocholáčková od 1. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Andrej Hanuska od 25. 5. 2022
    spoločník
  • Mgr. Peter Chocholáček od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.M.R, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 5,8 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 36,6 tis. €.

36,6 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
32,1 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7, 2022 1,7 tis., 2023 1,2 tis., 2024 7,4 tis., 2025 5,8 tis.2021720221,7 tis.20231,2 tis.20247,4 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,8 tis., 2022 31,2 tis., 2023 29,0 tis., 2024 46,6 tis., 2025 36,6 tis.202129,8 tis.202231,2 tis.202329,0 tis.202446,6 tis.202536,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,6 tis. € 5,8 tis. €
2024 46,6 tis. € 7,4 tis. €
2023 29,0 tis. € 1,2 tis. €
2022 31,2 tis. € 1,7 tis. €
2021 29,8 tis. € 7 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,3 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.M.R, s.r.o. v konkurze?

A.M.R, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.M.R, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.M.R, s.r.o. tržby 36,6 tis. €.

Je firma A.M.R, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.M.R, s.r.o. dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Kde firma A.M.R, s.r.o. sídli?

A.M.R, s.r.o. má sídlo na adrese Jankolova 1549/2, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026