Brafmaga Monastery s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50964577
DIČ: 2120544382
IČ DPH: SK2120544382
Kostolná 315/30, Toporec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná 315/30, Toporec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 27. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2026
Spisová značka: Sro/34850/P
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Gabriel Žifčák od 27. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Brafmaga Monastery s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 44,5 tis. €.

44,5 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
19,1 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 8,6 tis., 2023 5,3 tis., 2024 12,1 tis., 2025 11,9 tis.20215,4 tis.20228,6 tis.20235,3 tis.202412,1 tis.202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,1 tis., 2022 41,2 tis., 2023 46,3 tis., 2024 45,8 tis., 2025 44,5 tis.202129,1 tis.202241,2 tis.202346,3 tis.202445,8 tis.202544,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,5 tis. € 11,9 tis. €
2024 45,8 tis. € 12,1 tis. €
2023 46,3 tis. € 5,3 tis. €
2022 41,2 tis. € 8,6 tis. €
2021 29,1 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,4 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Brafmaga Monastery s.r.o. v konkurze?

Brafmaga Monastery s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Brafmaga Monastery s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Brafmaga Monastery s.r.o. tržby 44,5 tis. €.

Je firma Brafmaga Monastery s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Brafmaga Monastery s.r.o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Je Brafmaga Monastery s.r.o. platiteľom DPH?

Brafmaga Monastery s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Brafmaga Monastery s.r.o. sídli?

Brafmaga Monastery s.r.o. má sídlo na adrese Kostolná 315/30, Toporec, 059 95.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026