FERMAT SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50963791
DIČ: 2120579912
IČ DPH: SK2120579912
Čepeňská 2369/34, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čepeňská 2369/34, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 25. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2017
Spisová značka: Sro/40661/T
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Pocisk od 25. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FERMAT SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 83,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
83,4 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
26,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 181,4 tis., 2022 294,1 tis., 2023 118,2 tis., 2024 69,8 tis., 2025 83,4 tis.2021181,4 tis.2022294,1 tis.2023118,2 tis.202469,8 tis.202583,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 3,3 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,6 mil.20212,8 mil.20223,3 mil.20232,7 mil.20242,8 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 83,4 tis. €
2024 2,8 mil. € 69,8 tis. €
2023 2,7 mil. € 118,2 tis. €
2022 3,3 mil. € 294,1 tis. €
2021 2,8 mil. € 181,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok818,4 tis. €
  • Zásoby278,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky535,4 tis. €
  • Finančné účty55,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,4 tis. €
  • Rezervy29,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky67,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky238,7 tis. €
  • Bankové úvery143,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FERMAT SK s.r.o. v konkurze?

FERMAT SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FERMAT SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FERMAT SK s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma FERMAT SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FERMAT SK s.r.o. dosiahla zisk 83,4 tis. €.

Je FERMAT SK s.r.o. platiteľom DPH?

FERMAT SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FERMAT SK s.r.o. sídli?

FERMAT SK s.r.o. má sídlo na adrese Čepeňská 2369/34, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026