Apostille, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50962582
DIČ: 2120559562
IČ DPH: SK2120559562
Žilinská 7028/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilinská 7028/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/125412/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Návrat od 12. 7. 2018
    konateľ
  • Amulti, s.r.o. od 22. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Apostille, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 44,1 tis. €.

44,1 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
13,4 tis. €
Aktíva
9,4 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 304, 2021 1,8 tis., 2022 101, 2023 33, 2024 2,0 tis.202030420211,8 tis.202210120233320242,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 24,6 tis., 2021 40,8 tis., 2022 38,0 tis., 2023 40,7 tis., 2024 44,1 tis.202024,6 tis.202140,8 tis.202238,0 tis.202340,7 tis.202444,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 44,1 tis. € 2,0 tis. €
2023 40,7 tis. € 33 €
2022 38,0 tis. € 101 €
2021 40,8 tis. € 1,8 tis. €
2020 24,6 tis. € 304 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie9,4 tis. €
  • Záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Apostille, s.r.o. v konkurze?

Apostille, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Apostille, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Apostille, s.r.o. tržby 44,1 tis. €.

Je firma Apostille, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Apostille, s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je Apostille, s.r.o. platiteľom DPH?

Apostille, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Apostille, s.r.o. sídli?

Apostille, s.r.o. má sídlo na adrese Žilinská 7028/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026