Ravy, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50961055
DIČ: 2120541698
Hrnčiarska Ves 305, Hrnčiarska Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrnčiarska Ves 305, Hrnčiarska Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 23. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50528/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MARBOOS-L, s. r. o. od 20. 9. 2024
    spoločník
  • Dr. Ing. Miroslav Slezák od 20. 9. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť Ravy, s.r.o. v roku 2023 znížila zisk o 75 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 465,1 tis. €.

465,1 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
794,1 tis. €
Aktíva
53,1 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 760, 2020 14,4 tis., 2021 7,7 tis., 2022 8,9 tis., 2023 2,2 tis.2019760202014,4 tis.20217,7 tis.20228,9 tis.20232,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 422,4 tis., 2020 512,2 tis., 2021 682,0 tis., 2022 1,0 mil., 2023 465,1 tis.2019422,4 tis.2020512,2 tis.2021682,0 tis.20221,0 mil.2023465,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 465,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 1,0 mil. € 8,9 tis. €
2021 682,0 tis. € 7,7 tis. €
2020 512,2 tis. € 14,4 tis. €
2019 422,4 tis. € 760 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie53,1 tis. €
  • Záväzky741,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ravy, s.r.o. v konkurze?

Ravy, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ravy, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala Ravy, s.r.o. tržby 465,1 tis. €.

Je firma Ravy, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 Ravy, s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Kde firma Ravy, s.r.o. sídli?

Ravy, s.r.o. má sídlo na adrese Hrnčiarska Ves 305, Hrnčiarska Ves, 980 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026