R STRECHY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50960652
DIČ: 2120566096
IČ DPH: SK2120566096
J. Murgaša 1329/69, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Murgaša 1329/69, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 28. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2019
Spisová značka: Sro/41770/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Rjabinčák od 28. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R STRECHY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 431 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 397 % na 665,2 tis. €.

665,2 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
666,7 tis. €
Celkové výnosy
192,5 tis. €
Aktíva
34,4 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 376, 2023 823, 2024 2,8 tis., 2025 14,7 tis.20211,0 tis.2022376202382320242,8 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 148,4 tis., 2022 136,9 tis., 2023 121,6 tis., 2024 133,9 tis., 2025 665,2 tis.2021148,4 tis.2022136,9 tis.2023121,6 tis.2024133,9 tis.2025665,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 665,2 tis. € 14,7 tis. €
2024 133,9 tis. € 2,8 tis. €
2023 121,6 tis. € 823 €
2022 136,9 tis. € 376 €
2021 148,4 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok90,6 tis. €
  • Zásoby61,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,1 tis. €
  • Finančné účty13,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,5 tis. €
  • Fondy zo zisku388 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky154,4 tis. €
  • Bankové úvery448 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R STRECHY s.r.o. v konkurze?

R STRECHY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R STRECHY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R STRECHY s.r.o. tržby 665,2 tis. €.

Je firma R STRECHY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R STRECHY s.r.o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je R STRECHY s.r.o. platiteľom DPH?

R STRECHY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R STRECHY s.r.o. sídli?

R STRECHY s.r.o. má sídlo na adrese J. Murgaša 1329/69, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026