JŠ Accounting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50955284
DIČ: 2120535483
M.R.Štefánika 887/40, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 887/40, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 17. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/68013/L
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Helena Chlebcová od 3. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Jana Špachmanová od 17. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JŠ Accounting, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 33,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Zisk
65,8 tis. €
Aktíva
62,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,3 tis., 2022 15,5 tis., 2023 17,0 tis., 2024 23,7 tis., 2025 33,0 tis.202124,3 tis.202215,5 tis.202317,0 tis.202423,7 tis.202533,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,2 tis., 2022 45,9 tis., 2023 49,5 tis., 2024 48,1 tis., 2025 49,9 tis.202144,2 tis.202245,9 tis.202349,5 tis.202448,1 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 33,0 tis. €
2024 48,1 tis. € 23,7 tis. €
2023 49,5 tis. € 17,0 tis. €
2022 45,9 tis. € 15,5 tis. €
2021 44,2 tis. € 24,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,2 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JŠ Accounting, s.r.o. v konkurze?

JŠ Accounting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JŠ Accounting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JŠ Accounting, s.r.o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma JŠ Accounting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JŠ Accounting, s.r.o. dosiahla zisk 33,0 tis. €.

Kde firma JŠ Accounting, s.r.o. sídli?

JŠ Accounting, s.r.o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 887/40, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026