LP Stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50951483
DIČ: 2120539575
IČ DPH: SK2120539575
Pšeničná 6, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pšeničná 6, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 20. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2017
Spisová značka: Sro/120622/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Žiga od 20. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LP Stav s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 23,8 tis. € a tržby jej narástli o 62 % na 169,8 tis. €.

169,8 tis. €
Tržby
23,8 tis. €
Zisk
93,9 tis. €
Aktíva
54,2 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,0 tis., 2022 6,4 tis., 2023 3,0 tis., 2024 22,8 tis., 2025 23,8 tis.2021−6,0 tis.20226,4 tis.20233,0 tis.202422,8 tis.202523,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,4 tis., 2022 96,7 tis., 2023 65,1 tis., 2024 104,6 tis., 2025 169,8 tis.202145,4 tis.202296,7 tis.202365,1 tis.2024104,6 tis.2025169,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 169,8 tis. € 23,8 tis. €
2024 104,6 tis. € 22,8 tis. €
2023 65,1 tis. € 3,0 tis. €
2022 96,7 tis. € 6,4 tis. €
2021 45,4 tis. € -6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,2 tis. €
  • Záväzky39,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LP Stav s.r.o. v konkurze?

LP Stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LP Stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LP Stav s.r.o. tržby 169,8 tis. €.

Je firma LP Stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LP Stav s.r.o. dosiahla zisk 23,8 tis. €.

Je LP Stav s.r.o. platiteľom DPH?

LP Stav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LP Stav s.r.o. sídli?

LP Stav s.r.o. má sídlo na adrese Pšeničná 6, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026