LES INDUSTRY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50949462
DIČ: 2120545988
IČ DPH: SK2120545988
Rudohorská 33, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudohorská 33, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 1. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/32302/S
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Berčík od 13. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LES INDUSTRY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 77,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
77,0 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
444,6 tis. €
Aktíva
242,7 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 34,1 tis., 2023 36,3 tis., 2024 100,8 tis., 2025 77,0 tis.202114,2 tis.202234,1 tis.202336,3 tis.2024100,8 tis.202577,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 308,5 tis., 2022 531,1 tis., 2023 696,7 tis., 2024 1,4 mil., 2025 1,2 mil.2021308,5 tis.2022531,1 tis.2023696,7 tis.20241,4 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 77,0 tis. €
2024 1,4 mil. € 100,8 tis. €
2023 696,7 tis. € 36,3 tis. €
2022 531,1 tis. € 34,1 tis. €
2021 308,5 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok144,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,7 tis. €
  • Finančné účty245,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie400 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov160,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie77,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky95,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LES INDUSTRY s.r.o. v konkurze?

LES INDUSTRY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LES INDUSTRY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LES INDUSTRY s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma LES INDUSTRY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LES INDUSTRY s.r.o. dosiahla zisk 77,0 tis. €.

Je LES INDUSTRY s.r.o. platiteľom DPH?

LES INDUSTRY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LES INDUSTRY s.r.o. sídli?

LES INDUSTRY s.r.o. má sídlo na adrese Rudohorská 33, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026