MaVe-Delivers s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50932250
DIČ: 2120528729
Silvánska 4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Silvánska 4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 8. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/120317/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb osobného charakteru; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hollý od 8. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Matej Hollý od 23. 7. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MaVe-Delivers s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 694 € a tržby jej klesli o 17 % na 16,9 tis. €.

16,9 tis. €
Tržby
694 €
Zisk
25,2 tis. €
Aktíva
18,7 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 1,5 tis., 2023 1,6 tis., 2024 2,0 tis., 2025 69420213,0 tis.20221,5 tis.20231,6 tis.20242,0 tis.2025694
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,6 tis., 2022 18,4 tis., 2023 20,4 tis., 2024 20,3 tis., 2025 16,9 tis.202134,6 tis.202218,4 tis.202320,4 tis.202420,3 tis.202516,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,9 tis. € 694 €
2024 20,3 tis. € 2,0 tis. €
2023 20,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 18,4 tis. € 1,5 tis. €
2021 34,6 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,7 tis. €
  • Záväzky6,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MaVe-Delivers s.r.o. v konkurze?

MaVe-Delivers s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MaVe-Delivers s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MaVe-Delivers s.r.o. tržby 16,9 tis. €.

Je firma MaVe-Delivers s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MaVe-Delivers s.r.o. dosiahla zisk 694 €.

Kde firma MaVe-Delivers s.r.o. sídli?

MaVe-Delivers s.r.o. má sídlo na adrese Silvánska 4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026