bonmil s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50931229
DIČ: 2120533591
IČ DPH: SK2120533591
Svätý Anton

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätý Anton Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 15. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2024
Spisová značka: Sro/32146/S
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Anton Kráľovič od 15. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť bonmil s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 34,8 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 43,5 tis. €.

43,5 tis. €
Tržby
34,8 tis. €
Strata
43,5 tis. €
Celkové výnosy
23,7 tis. €
Aktíva
-18,6 tis. €
Vlastné imanie
178 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 582, 2022 −2,1 tis., 2023 4,7 tis., 2024 3,7 tis., 2025 −34,8 tis.20215822022−2,1 tis.20234,7 tis.20243,7 tis.2025−34,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,8 tis., 2022 8,4 tis., 2023 54,2 tis., 2024 105,8 tis., 2025 43,5 tis.202113,8 tis.20228,4 tis.202354,2 tis.2024105,8 tis.202543,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 13,8 tis., 2022 8,4 tis., 2023 54,7 tis., 2024 106,2 tis., 2025 43,5 tis.202113,8 tis.20228,4 tis.202354,7 tis.2024106,2 tis.202543,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 108, 2022 0, 2023 831, 2024 1,1 tis., 2025 340202110820220202383120241,1 tis.2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,5 tis. € -34,8 tis. €
2024 105,8 tis. € 3,7 tis. €
2023 54,2 tis. € 4,7 tis. €
2022 8,4 tis. € -2,1 tis. €
2021 13,8 tis. € 582 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 tis. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-34,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma bonmil s.r.o. v konkurze?

bonmil s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma bonmil s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala bonmil s.r.o. tržby 43,5 tis. €.

Je firma bonmil s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 bonmil s.r.o. vykázala stratu 34,8 tis. €.

Je bonmil s.r.o. platiteľom DPH?

bonmil s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma bonmil s.r.o. sídli?

bonmil s.r.o. má sídlo na adrese Svätý Anton, 969 72.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026