STAUPRA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50927451
DIČ: 2120548881
IČ DPH: SK2120548881
Tomášikova 16550/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 16550/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 6. 2019
Spisová značka: Sro/177454/B
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Predaj, montáž a servis nevyhradených technických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Požgay od 29. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAUPRA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 142 € a tržby jej klesli o 1 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
142 €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
819,8 tis. €
Aktíva
170,0 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 86,7 tis., 2023 60,5 tis., 2024 5,8 tis., 2025 14220215,7 tis.202286,7 tis.202360,5 tis.20245,8 tis.2025142
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 543,2 tis., 2022 713,7 tis., 2023 2,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,2 mil.2021543,2 tis.2022713,7 tis.20232,1 mil.20241,2 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 142 €
2024 1,2 mil. € 5,8 tis. €
2023 2,1 mil. € 60,5 tis. €
2022 713,7 tis. € 86,7 tis. €
2021 543,2 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,0 tis. €
  • Zásoby143,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky617,6 tis. €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy11,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov153,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie142 €
  • Rezervy258 €
  • Dlhodobé záväzky54,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky436,7 tis. €
  • Bankové úvery158,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAUPRA s. r. o. v konkurze?

STAUPRA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAUPRA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAUPRA s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma STAUPRA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAUPRA s. r. o. dosiahla zisk 142 €.

Je STAUPRA s. r. o. platiteľom DPH?

STAUPRA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAUPRA s. r. o. sídli?

STAUPRA s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 16550/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026